FaceBookTwitterGoogle+

DofE

Mezinárodní cena vévody z Edinburghu

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti a vytrvat. Přináší jim možnost zapojit se do osvědčeného programu, v případě potřeby získat finanční podporu pro své aktivity a stát se součástí mezinárodní komunity.

7 statečných studentů a studentek a 3 kolegové (Lenka Fišerová, Dita Kuchtaninová a Tomáš Řehák) pomohlise založením centra Ceny vévody z Edinburghu. Završil se tím téměř rok dlouhý čas příprav, školení a plánování. Naše škola (Gymnázium, Kadaň) se stala první školou v Ústeckém a také v Karlovarském kraji, které zapojení do těchto aktivit nabízí.

 

Soutěž je unikátní v tom, že jde o překonávání vlastních cílů, které si spolu se svými vedoucími nastavují studenti. Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti a vytrvat. Přináší jim možnost zapojit se do osvědčeného programu, v případě potřeby získat finanční podporu pro své aktivity a stát se součástí mezinárodní komunity.

Ostatním studentům, kteří by o akci měli zájem, doporučuji se podívat na stránky programu http://www.dofe.cz. Následně můžete zajít za jedním z kolegů (Lenka Fišerová, Dita Kuchtaninová a Tomáš Řehák) a popovídat si o možnostech zapojení do programu.

 

Spolupracujeme