FaceBookTwitterGoogle+

Konference ke cambridgeským zkouškám

Ve čtvrtek 26. 2. 2015 se naše škola stala místem setkání učitelů anglického jazyka. Zúčastnili se nejen všichni naši angličtináři, ale také vyučující středních škol z okolí.

Ústředním tématem byly cambridgeské zkoušky. V kurzu jsme se podrobně seznámili se strukturou zkoušek Cambridge, přípravnými materiály a možnými způsoby, jak studentům co nejefektivněji pomoci s jejich přípravou na zkoušku. Kurz byl zaměřený velmi prakticky, obsahoval konkrétní rady a tipy, jak vést hodiny zajímavě a poutavě a zároveň tak, aby všichni studenti u zkoušky uspěli. Současně jsme mohli nahlédnout do nejnovějších publikací a učebnic, které jsou na trhu k dispozici.

Gymnázium v Kadani úzce spolupracuje s Jazykovou školou Cloverleaf, která setkání zaštítila. Díky této spolupráci mohou všichni zájemci jak z řad studentů tak veřejnosti na škole skládat mezinárodně uznávané zkoušky KET, PET, FCE, CAE a CPE. Složení zkoušek není podmíněno věkem, nýbrž úrovní jazykových dovedností od A1 po C2. 

Všichni účastníci konference byli naprosto spokojeni s profesionálním vedením lektorek. 

Zájemci, kteří mají zájem o získání certifikátu Cambridge, mohou kontaktovat naši školu a získat podrobnější informace.

Mgr. Martin Kadeřávek, MBA

 

Spolupracujeme